TRAPPSTEGE, 1900-tal, längd 285 cm.

201430. TRAPPSTEGE, 1900-tal, längd 285 cm.

Längd ca 285 x 45 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 285 x 45 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 762