20143. FIGURINER 5 st, bland annat Royal Dux.
Barn med nattljus, Nao Spanien.
Pojke med sticka i fot, omärkt.
Figurin med ängel, Royal Dux.
2 st barnfiguriner, PIE (Per Ibsens Enke)
Höjd ca 10 - 23 cm.
Bruksslitage.
Figuriner PIE: med lagningar, huvud samt ben.
Figurin med ängel, Royal Dux.
Höjd ca 10 - 23 cm.
Bruksslitage.