FIGURINER 5 st, bland annat Royal Dux.

20143. FIGURINER 5 st, bland annat Royal Dux.

Barn med nattljus, Nao Spanien.
Pojke med sticka i fot, omärkt.
Figurin med ängel, Royal Dux.
2 st barnfiguriner, PIE (Per Ibsens Enke)
Höjd ca 10 - 23 cm.

Bruksslitage.
Figuriner PIE: med lagningar, huvud samt ben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Figurin med ängel, Royal Dux.
Höjd ca 10 - 23 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 139