ARMBANDSUR. Certina. New Art.

201424. ARMBANDSUR. Certina. New Art.

Herrklocka. Urtavla med svärtat stavindex, sekundvisare och datum.
Diameter 33 mm.
Längd 22 cm.
Skinnarmband.

Ej fuktionstesad.
Gravyr på boettens baksida S&B 25 år
Repigt glas.
Armband med slitage och bortfall.
Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 33 mm.
Längd 22 cm.
Skinnarmband.

Ej fuktionstesad.
Repigt glas.
Bruksskick.

Antal besök: 1 159