GÖRAN WÄRFF. Skulptur. Glas. Svamp. Kosta. Signerad.

201419. GÖRAN WÄRFF. Skulptur. Glas. Svamp. Kosta. Signerad.

Höjd 7,5 cm.
Etikettmärkt Kosta Sweden.
Signerad Kosta 97322 Wärff.

Bruksskick.
Någon repa.

Göran Wärff (1933–2022)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 7,5 cm.
Etikettmärkt Kosta Sweden.
Signerad Kosta 97322 Wärff.

Bruksskick.
Någon repa.

Göran Wärff (1933–2022)

Antal besök: 6 017