PARTI FILMISAR och LOBBYFOTON.

201402. PARTI FILMISAR och LOBBYFOTON.

Bl a Clarke Gable, Burt Lancaster och Grace Kelly.

Varierande slitage. Skador, nålmärken, tejp, samt tejpmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 588