JUSSI TAIPALEENMÄKI. 4 litografier, etsning, signerade och numrerade.

201392. JUSSI TAIPALEENMÄKI. 4 litografier, etsning, signerade och numrerade.

"Ängeln", 16/75, ca. 39x30.
"Friställd", 67/75, ca. 39x30.
Etsning, "Blå morgon", 45/50, ca. 14x19 cm.
"Metamorfor", 14/75, ca. 20x55 cm.

Ej examinerad ur ram.

Jussi Taipaleenmäki (Född 1948)

Gör en kostnadsfri värdering!

"Ängeln", 16/75, ca. 39x30.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 728