PER JADÉUS. "Beccanel, hommage á Carpeaux", litografi, signerad och numrerad 8/150.

201289. PER JADÉUS. "Beccanel, hommage á Carpeaux", litografi, signerad och numrerad 8/150.

Ca. 32x54 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 32x54 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 240