PARTI VASER, 8 st, keramik, bland annat Höganäs, Wallåkra, 1900-tal.

201281. PARTI VASER, 8 st, keramik, bland annat Höganäs, Wallåkra, 1900-tal.

6 miniatyrvaser, höjd 5,5 - 8 cm.
2 vaser snarlika, höjd 22,5 cm.

Smärre slitage, en vas med mindre fotnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 525