Parti konst. Färglitografi och etsning (4). Signerade och osignerad. Bl.a Gösta Werner och Gösta Lindqvist.

20124. Parti konst. Färglitografi och etsning (4). Signerade och osignerad. Bl.a Gösta Werner och Gösta Lindqvist.

64 x 49 cm och mindre.
Gösta Werner osignerad.

Gulnad och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

64 x 49 cm och mindre.
Gösta Werner osignerad.

Gulnad och fläckar.

Antal besök: 940