MATTA, gobelängteknik, Sverige 1900-talets mitt. 200 x 145 cm.

201222. MATTA, gobelängteknik, Sverige 1900-talets mitt. 200 x 145 cm.

Mönster av strålar och kuber i gula toner.

Kortsidor med smärre kantskador, fransar saknas, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 931