SKÅP, J. Hultberg Malmö Möbelfabrik, etikettmärk, 1900-talets början.

201171. SKÅP, J. Hultberg Malmö Möbelfabrik, etikettmärk, 1900-talets början.

Mahogny. Ett dörrpar. Beslag i tenn. Längd 105, bredd 45, höjd 160 cm.

Smärre repor samt bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 627