HANS KAJTORP. (3) Olika tekniker, signerade.

201110. HANS KAJTORP. (3) Olika tekniker, signerade.

"Blomma i natten", -65, olja på pannå, 61 x 90 cm.
"Väg", -64, olja på pannå, 24,5 x 30,5 cm.
Litografi, provtryck, bildstorlek 62 x 37 cm.

Ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej genomgångna.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 6 308