CHIFFONJÉ, björk/rotfaner, empire.

201088. CHIFFONJÉ, björk/rotfaner, empire.

Längd 117, bredd 53, höjd 142 cm.

Bruksslitage, sprickor, beslag saknas samt fanerskador i nederkant.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 921