FAT, 2 st, VAS, porslin, Kina.

20106. FAT, 2 st, VAS, porslin, Kina.

Dekor i underglasyrblått. Vasens höjd ca 22 cm.

Slitage, sprickor och nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, sprickor och nagg.

Antal besök: 902