SIFON. 2 st. Metall. Plast. NilsJohan med original kartong samt Kayser. 1950-tal.

200982. SIFON. 2 st. Metall. Plast. NilsJohan med original kartong samt Kayser. 1950-tal.

Sifon Siv. NilsJohan. Röd. Höjd 29 cm. Märkt Sparklets limited Serial No .sci/z/k Made in England.
Original kartong samt kolsyrepatroner.
Sifon. Kayser made in Austria. Höjd 32 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 6 962