200981. PIPA med silvermontering. 3 st skaft. 1800-tal.
Fäste i silver. Stämplat med OS, kattfot, S, samt otydlig stämpel.
Lock i silver. Stämplat med kattfot, CW, samt otydliga stämplar.
Silver vikt ca 50 gram.
Skaft. Längd 49 cm, 48 cm samt 37 cm.
Silver vikt ca 50 gram.