BORD MED HYLLPLAN, 1900-talets början.

20092. BORD MED HYLLPLAN, 1900-talets början.

Svartmålat.
Längd 89, bredd 44, höjd 74 cm.

Slitage, renoverat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svartmålat.

Slitage, renoverat.

Antal besök: 1 010