SKRIN i porslin. Stämplad.

SKRIN i porslin. Stämplad.
200880. SKRIN i porslin. Stämplad.

Skrin bemålat i blått med förgyllning och krön med blommor på locket, montering av gulmetall
Stämplad N.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad N.

Bruksskick.

Antal besök: 870