INGEMAR ERIXON. olja på duk, Sivik Lysekil, signerad.
200869. INGEMAR ERIXON. olja på duk, Sivik Lysekil, signerad.
39 x 47 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
39 x 47 cm.
Frufällans Auktionshus
470