TAKARMATUR, "Bumling", Anders Pehrsson för Ateljé Lyktan, Åhus, 40 cm.

200829. TAKARMATUR, "Bumling", Anders Pehrsson för Ateljé Lyktan, Åhus, 40 cm.

Med raster. 2 ljuspunkter.

Smärre repor, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med raster. 2 ljuspunkter.

Smärre repor, bruksslitage.

Antal besök: 906