HYLLA med låddel, teak, Bertil Fridhagen, Bodafors, 1963.

200766. HYLLA med låddel, teak, Bertil Fridhagen, Bodafors, 1963.

Brännmärkt. Längd 62,5, bredd 45, höjd 172 cm.

Slitage, märken, repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 261