SOFFBORD, "Dolittle" Design Arkitekt Bo Armstrong, Bejra Möbler i Tibro.

200758. SOFFBORD, "Dolittle" Design Arkitekt Bo Armstrong, Bejra Möbler i Tibro.

1960-talets slut.
Mått på skiva 110 x 90 cm, kromade ben med fottrissor.
Klicka för referens.

Slitage, smärre fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

1960-talets slut.
Klicka för referens.

Slitage, smärre fanerskador.

Antal besök: 1 828