SOFFA, Modul, "Dolittle", Design arkitekt Bo armstrong, Bejra möbler i Tibro.

200752. SOFFA, Modul, "Dolittle", Design arkitekt Bo armstrong, Bejra möbler i Tibro.

9 delar varav 6 st sittdelar och 3 st kopplingsbord.
mått ena sidan ca 330 cm, andra sidan ca 270 cm.
går att sätta lite som man vill.
Kromade ben.
1960-talets slut.
Klicka för referens.

Smärre bruksslitage.
ytslitage/repor.
Säljs omonterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kromade ben.
1960-talets slut.
Klicka för referens.

Smärre bruksslitage.
ytslitage/repor.
Säljs omonterad.

Antal besök: 1 553