SKRIVBORD, med rullschallusi, Åtvidabergs snickerifabrik, 1900-talets första hälft.

200736. SKRIVBORD, med rullschallusi, Åtvidabergs snickerifabrik, 1900-talets första hälft.

Längd 152, bredd 76, höjd 112 cm.

Renoverat och kompletterad, lås saknas, lådor saknas, slitage, fläckar, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 152