MATSERVIS, "Nationalservisen" med tryckt dekor föreställande ormbunkar, 56 delar, Rörstrand.

200725. MATSERVIS, "Nationalservisen" med tryckt dekor föreställande ormbunkar, 56 delar, Rörstrand.

12 djupa tallrikar
12 mattallrikar
12 mindre fat
12 assietter
4 uppläggningsfat
2 uppläggningsskålar
1 såsterrin
1 kanna.

Bruksslitage. Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 djupa tallrikar
12 mattallrikar
12 mindre fat
12 assietter
4 uppläggningsfat
2 uppläggningsskålar
1 såsterrin
1 kanna.

Bruksslitage. Nagg.

Antal besök: 7 278