KNUT GUNNAR OLAUSSON. Olja på duk, signerad.

200687. KNUT GUNNAR OLAUSSON. Olja på duk, signerad.

Ca. 53x79 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 53x79 cm.

Antal besök: 2 576