Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
KNUT GUNNAR OLAUSSON. Olja på duk, signerad.
200687. KNUT GUNNAR OLAUSSON. Olja på duk, signerad.
Ca. 53x79 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca. 53x79 cm.
Gomér & Andersson Linköping
2 366