TELEFONER, 3 st, Bl.a. Ericofon "Kobra", för LM Ericsson.

200650. TELEFONER, 3 st, Bl.a. Ericofon "Kobra", för LM Ericsson.

Signalförstärkare.

Slitage, skador, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signalförstärkare.

Slitage, skador, lagningar.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 001