SPELBORD, rokoko, 1700-tal.

SPELBORD, rokoko, 1700-tal.
20065. SPELBORD, rokoko, 1700-tal.

Med låda i sargen. Längd 88, bredd 44, höjd 76 cm.

Omfattande slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 682