LEIF KANDER. Näckrosor. Handkolorerad. Signerad Kander och numrerad 19/50.

200626. LEIF KANDER. Näckrosor. Handkolorerad. Signerad Kander och numrerad 19/50.

Bladmåt: 86x99 cm
Oramad.

Leif Kander (1939–2011)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmåt: 86x99 cm
Oramad.

Leif Kander (1939–2011)

Antal besök: 765