PARTI KERAMIK/PORSLIN, bland annat Gustavsberg, Rörstrand och Arabia.

20060. PARTI KERAMIK/PORSLIN, bland annat Gustavsberg, Rörstrand och Arabia.

Bestående av bland annat 3 delar "Pyro" Gustavsberg, figurin Paul Hoff Gustavsberg, ljusstake Arabia sign LH, fiskfat ALP Lidköping, flodhästfigurin Dyhr Finland, skålfat "Beppo", 12 assietter "Maria" Rosenthal Rörstrand med mera.

Slitage. Missfärgningar. Enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 004