SCHACKSPEL / DAMSPEL, sten, 1900-tal.

2006091. SCHACKSPEL / DAMSPEL, sten, 1900-tal.

Rutigt bräde. 32 schackpjäser samt 24 dampjäser. Brädets längd 38 cm, bredd 38 cm.

Slitage, nagg, schackpjäserna med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 666