VAS, Kobolt, Tyskland, Rosenthal, 1900-tal.

200598. VAS, Kobolt, Tyskland, Rosenthal, 1900-tal.

Mörkt koboltblå med förgyllning.
H 25 cm.

smärre åldersslitage under fotring.

Gör en kostnadsfri värdering!

H 25 cm.

Antal besök: 1 386