SKÅL, silver samt FLAKONG i glas med lock i silver. 1900-tal.

200549. SKÅL, silver samt FLAKONG i glas med lock i silver. 1900-tal.

Skål, svensk import, längd 23 cm. Vikt 130 gram.
Flakong med lock stämplad England, längd ca 9 cm.

Slitage, nagg på glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, nagg på glas.

Antal besök: 732