TAKLAMPA, såkallad skomakarlampa, tidigt 1900-tal.

200528. TAKLAMPA, såkallad skomakarlampa, tidigt 1900-tal.

Diameter på kupa ca 26 cm.

Slitage, skador, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter på kupa ca 26 cm.

Slitage, skador, fläckar.

Antal besök: 810