EILERT MEHL. Setter i landskap, olja på duk, signerad.

20044. EILERT MEHL. Setter i landskap, olja på duk, signerad.

26 x 27,5 cm

Märk a tergo; Wangs kunst og antikvetetshandel.

Duklagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

26 x 27,5 cm

Duklagning.

Antal besök: 4 669