THEODORE HINES. Olja på duk, kvinna vid flod, signerad och daterad -82.

200305. THEODORE HINES. Olja på duk, kvinna vid flod, signerad och daterad -82.

Längd 31,5, bredd 46cm.

Slitage. Reva. Mindre hål. Mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 31,5, bredd 46cm.

Antal besök: 1 222