OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Evening from Lobeley Hill" Olja på pappannå, signerad F T Carter À tergo.

200287. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Evening from Lobeley Hill" Olja på pappannå, signerad F T Carter À tergo.

12 x 26 cm.

Smärre färgbortfall och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 x 26 cm.

Antal besök: 1 486