HEDVIG CARLSSON. Svartdalen, akvarell, 1922, Norge, signerad.

200227. HEDVIG CARLSSON. Svartdalen, akvarell, 1922, Norge, signerad.

Sign, HC 1922, Mått 29 * 22 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 1 338