ARMBAND. 18K gult guld. Korridorlänk. Alton. Falköping. 1994.

200223. ARMBAND. 18K gult guld. Korridorlänk. Alton. Falköping. 1994.

Vikt ca 25,8 gram.
Längd 19 cm.
Stämplad Alton. F. Kattfot. 18k. U10.
Lås med säkerhets byglar.

Bruksskick.
Gravyr på lås.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt ca 25,8 gram.
Längd 19 cm.
Lås med säkerhets byglar.

Bruksskick.
Gravyr på lås.

Antal besök: 4 712