ALEXANDER LANGLET. Akvarell, signerad och daterad 1889.

200216. ALEXANDER LANGLET. Akvarell, signerad och daterad 1889.

Porträtt. Ca. 45x30 cm.

Alexander Langlet (1870–1953)

Gör en kostnadsfri värdering!

Porträtt. Ca. 45x30 cm.

Alexander Langlet (1870–1953)

Antal besök: 696