PARTI TAVLOR. 3 delar. Bl.a Färglitografi. Per Skogsberg.
200193. PARTI TAVLOR. 3 delar. Bl.a Färglitografi. Per Skogsberg.
Färglitografi. Per Skogsberg. "Höst II" Signerad. Numrerad 238/290. 35x27 cm.
Tryck. Lars Norman "Mexico" Signerad i trycket. 29,5x53 cm.
Färglitografi. Landskap. Kaj Stenman. Signerad. Daterad -89. Numrerad 148/330. 25x34 cm.