VÄGGLAMPOR, 1 par, Carl Malmsten, 1900-tal.

200166. VÄGGLAMPOR, 1 par, Carl Malmsten, 1900-tal.

Brännmärkta. Ek. Med originalskärmar.
Längd ut från vägg 44 cm.

Smärre slitage, strömbrytare med färgbortfall. Skärmarnas tyg med olika mönster.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ut från vägg 44 cm.

Antal besök: 615