HANDSPEGEL, Christian Dior.

HANDSPEGEL, Christian Dior.
2001667. HANDSPEGEL, Christian Dior.

Ca 58 x 58 mm.
Fodral finns.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 58 x 58 mm.
Fodral finns.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 2 778