VAS, Svenskt tenn, signerad JLH, J L Hultman.

200160. VAS, Svenskt tenn, signerad JLH, J L Hultman.

Höjd 27 cm. 1936
Design Edvin Ollers.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 27 cm. 1936
Design Edvin Ollers.

Åldersslitage.

Antal besök: 7 136