NAPOLEONE MARTINUZZI. TILLSKRIVEN. VAS, glas, "Soffiato", Venini, Murano, Italien, 1920/30-tal.

200111. NAPOLEONE MARTINUZZI. TILLSKRIVEN. VAS, glas, "Soffiato", Venini, Murano, Italien, 1920/30-tal.

Trumpetformad, rund fot. Höjd ca 19,5 cm.

Bruksslitage. Fotnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Fotnagg.

Antal besök: 1 310