MODELLBILAR Buss i plåt. Made in Gt. Britain, Lion car, Mini-auto, Schuco och Corgi.

20004. MODELLBILAR Buss i plåt. Made in Gt. Britain, Lion car, Mini-auto, Schuco och Corgi.

Längd 10 - 28 cm. Urverk i buss fungerar.

Buss med smärre lackskador, övriga med smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 166