PÄLS, räv, Carolinas Päls, Västerås, 1900-tal.

200041. PÄLS, räv, Carolinas Päls, Västerås, 1900-tal.

Rygglängd ca. 118 cm.
Ungefärlig storlek 40/42.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygglängd ca. 118 cm.
Ungefärlig storlek 40/42.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 566