ANDREAS AMATI. EFTER. Cremona, violin, i fodral, 1900-talets första hälft.

200033. ANDREAS AMATI. EFTER. Cremona, violin, i fodral, 1900-talets första hälft.

Violin efter Andreas Amati, Cremona
Längd 58 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 58 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 670