CARL EINAR "FIGGE" FREDRIKSSON. Olja på duk, signerad och daterad 1921.

199903. CARL EINAR "FIGGE" FREDRIKSSON. Olja på duk, signerad och daterad 1921.

Carin (Född Rosén). Första giftet Gottschalk. Andra giftet Dahllöf. Ca. 85x65 cm.

Ram i delar medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram i delar medföljer.

Antal besök: 1 254