KENT LINDFORS. "Ned mot kompostela", blandteknik, signerad och daterad 92-96.

199870. KENT LINDFORS. "Ned mot kompostela", blandteknik, signerad och daterad 92-96.

70x55 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

70x55 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 4 301